Greek-Tracker
Κανε εγγραφή για να μάθεις τα νέα!
Στο φόρουμ μπορείς να ζητήσεις προσκλήσεις για όποια σελίδα θέλεις!

GREEK-TRACKER

Πρόσφατα Θέματα
» Γειά σας παιδιά
Χθες στις 3:07 pm από Pangan

» Eχω προσκλησεις για greek-team-Γραψτε το email σας
Παρ Ιουλ 21, 2017 7:23 pm από Daftha

» προσκληση για το greek team
Τρι Ιουλ 18, 2017 1:09 pm από irinizachariou

» Πρόσκληση για το greek-team.cc
Δευ Ιουλ 17, 2017 9:06 pm από alarixos

» Πρόσκληση Για Greek-team.cc --> Καλημέρα
Σαβ Ιουλ 01, 2017 10:11 am από Alkis30

» Προσκληση στο greek-team
Κυρ Ιουν 11, 2017 7:52 pm από george2226

» Πρόσκληση για το greek-team.cc
Σαβ Ιουν 10, 2017 4:20 pm από nikos171178

» Πρόσκληση greek-team
Σαβ Ιουν 10, 2017 12:50 am από hellogreek

» Πρόσκληση για το Greek tracker
Τρι Ιουν 06, 2017 9:46 pm από Panagios21

Φτιάξε ιστοσελίδα
Στατιστικά
Τα μέλη μας είναι συνολικά 7810
Το νέο μέλος στις συζητήσεις μας είναι ο/η ninio

Τα μέλη μας έχουν δημοσιεύσει συνολικά 1878 θέματα σε 599 θέματα
Παρόντες χρήστες
2 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 2 επισκέπτες

Κανένας

[ Δες όλη τη λίστα ]

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 44, στις Πεμ Δεκ 04, 2014 10:15 pm
Κορυφαίοι συγγραφείς του μήνα
irinizachariou

Alkis30

spilios6

dwrean

alarixos

patrinos8991

Pangan

akhs

sasaman

manosis

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

χωρίς το thegt.net

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1 χωρίς το thegt.net Την / Το Πεμ Φεβ 17, 2011 11:12 pm

Admin

Admin
πως περνάτε τώρα χωρίς το thegt.net? Mad Crying or Very sad

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών http://greek-tracker.bestofforum.net

2 Απ: χωρίς το thegt.net Την / Το Σαβ Φεβ 19, 2011 4:07 am

Με τασεις αυτοκτονιας Very Happy

Μιλαμε δεν υπαρχει τιποτα αντιστοιχο εκει εξω ...
Σε αλλους ελληνικους τρακερς που γραφτηκα/συνδεθηκα ειναι νεκρα τα πραγματα.
5-6 seeders ανα τορεντ... αντε να κανεις decent ratio.

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών

3 Απ: χωρίς το thegt.net Την / Το Σαβ Φεβ 19, 2011 2:19 pm

Υπάρχει τίποτα νεότερο ?

4 Απ: χωρίς το thegt.net Την / Το Κυρ Φεβ 20, 2011 2:08 pm

Admin

Admin
mpa tipota neotero ti na kanoyme Sad ?

5 Απ: χωρίς το thegt.net Την / Το Πεμ Φεβ 24, 2011 8:53 pm

παιδια τα βλεπω δυσκολα τα πραγματα κ το κακο ειναι οτι δεν υπαρχει κατι εστω ισαξιο με το Gt!μακαρι να υπηρχε απο καπου ενημερωση!

6 Απ: χωρίς το thegt.net Την / Το Σαβ Φεβ 26, 2011 2:06 pm

Ρε παιδιά που είναι οι χιλιάδες χρηστές του gt ?
Καθημερινά κοιτάζω στο ιντερνετ και δεν βλέπω τίποτα μάλλον ελάχιστους μετρημένους στα δάχτυλα , ακόμη και εδώ δεν βλέπω ζωντάνια .
Έχει κανείς έστω κάποια πληροφορία για το τι έχει συμβεί ?
Αν μαζέψανε το παραδάκι και την κάνανε για αλλού να το πάρουμε απόφαση να την κάνουμε και εμείς , αλλιώς ας μας πει κάποιος κάτι τουλάχιστον να ξέρουμε.
Νομίζω ότι το δικαιούμαστε αυτό γιατί πολλοί έχουνε δώσει χρήματα και κάποιοι άλλοι άφηναν μέρες - μήνες ανοιχτό τον υπολογιστή τους .
Τελικά αναρωτιέμαι ισχύει η δωρεάν διακίνηση των πάντων (έως ένα σημείο ) η βοηθάμε να κερδίζουν κάποιοι άλλοι .

7 Απ: χωρίς το thegt.net Την / Το Σαβ Φεβ 26, 2011 2:07 pm

ΣΚΕΨΕΙΣ ΣΥΝΟΠΤΙΚΑ
Γονιός = πληρώνει για σπουδές ( κράτος - καθηγητές )
Παιδί = πτυχιούχος με αμοιβή 750 ευρώ ( πολλές φορές ανασφάλιστος )
Τεχνολογία = ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΙΚΗ ΣΑΣ ( την έχουμε πληρώσει )
Πνευματικά δικαιώματα = ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΜΑΣ ( και αυτά τα έχουμε πληρώσει )
Όσον αφορά της ταινίες κ.λ.π. ας κρατήσουμε αποστάσεις ( την σαβούρα στον βόθρο και την ποιότητα να την πληρώσουμε μια φορά όσο αξίζει )
Μάλλον ο βόθρος έχει μεγάλο κόστος ας τα βάλουν καλυτέρα στον κ…. τους .
Μπορούν να ζήσουν με λιγότερα όπως εξ άλλου ζούμε και εμείς .
Αν δανειστώ ένα βιβλίο πρέπει να πληρώσω πνευματικά δικαιώματα ?
Τα πνευματικά δικαιώματα των αρχαίων φιλοσόφων ποιος τα παίρνει ?
Εάν οι εταιρίες ζητάνε πνευματικά δικαιώματα τότε τι πρέπει να ζητήσουν οι τεχνικοί και οι επιστήμονες που εξ αιτίας αυτών γίνεται γνωστό το οποιοδήποτε ( καλλιτεχνικό ?) τους έργο, που χωρίς αυτούς θα τους ήξερε μόνο η μαμά τους .
Α! επί τι ευκαιρία τα πνευματικά δικαιώματα των δημοτικών τραγουδιών που έχει γράψει ο λαός ποιος τα παίρνει ?
Υ.Γ.
Όσων αφορά την ανάπτυξη των λογισμικών κ.τ.λ πρέπει να δημιουργούνται και να διατίθενται ΔΩΡΕΑΝ από το κράτος και όχι από της ιδιωτικές επιχειρήσεις ανάπτυξης κάθε είδους λογισμικού .

8 Απ: χωρίς το thegt.net Την / Το Σαβ Φεβ 26, 2011 4:10 pm

Admin

Admin
Φιλε Nίκο εχεις δίκαιο και εγώ όσο και να ψάχνω μια σαφής απάντηση με το τι έχει γίνει δεν έχω λάβει..τι να κάνω δεν ξέρω..

9 Απ: χωρίς το thegt.net Την / Το Σαβ Φεβ 26, 2011 6:32 pm

οντως τοσοι χρηστες που ειναι???δεν εχουμε κ κανα mail απο τους admin h moderetor να ρωτησουμε τι θα γινει!!!!!!!!!!εχω ξενερωσει αρκετα αλλα τι να κανουμε?εχω μπει παντου για να μαθω κατι,μονο ραδιο αρβυλα ακουω!η ελπιδα πεθαινει τελευταια!!!!!!!!!!!!

10 Απ: χωρίς το thegt.net Την / Το Κυρ Φεβ 27, 2011 12:13 am

Admin

Admin
tolisalmy έγραψε:οντως τοσοι χρηστες που ειναι???δεν εχουμε κ κανα mail απο τους admin h moderetor να ρωτησουμε τι θα γινει!!!!!!!!!!εχω ξενερωσει αρκετα αλλα τι να κανουμε?εχω μπει παντου για να μαθω κατι,μονο ραδιο αρβυλα ακουω!η ελπιδα πεθαινει τελευταια!!!!!!!!!!!!

Sad

11 Απ: χωρίς το thegt.net Την / Το Δευ Φεβ 28, 2011 8:26 am

οποιον ενδιαφερει, ξεπεταχτηκε ενας νεος τρακερ www.igamato.info
οχι οτι εκει εχει περισσοτερο κοσμο απο τους υπολοιπους ελληνικους τρακερς αλλα λεμε...
Μπορει λογω ονοματος και προιστοριας να εχει αναπτυξη.
Οι εγγραφες ειναι ανοιχτες προς το παρον.

12 Απ: χωρίς το thegt.net Την / Το Πεμ Μαρ 03, 2011 12:00 am

πραγματικα ειμαι σε ποσους τρακερς αλλα ουτε ου με νοιαζει για αυτους,5 χρονια τωρα στο GT ειχα ηρεμησει!!!!!!!!!!στο forums.gr κατι λεγανε για νεα διευθηνση του GT αλλα δεν λεει κανεις κατι συγκεκριμενο!Admin εχεις κανα νεο η τα βλεπεις σκουρα τα πραγματα??οποιος μαθαινει το οτιδηποτε ας μας το λεει σε ολους!!!!

13 Απ: χωρίς το thegt.net Την / Το Κυρ Μαρ 13, 2011 8:52 pm

οταν δοκιμασα να κανω log in στο GT κ πηρα τον μπουλο κοντεψα να παθω εγκεφαλικο 1ον γιατι δεν πιστευα ΠΟΤΕ οτι θα πιαναν τα παιδια (λογω εμπειριας) κ 2ον γιατι ηταν σαν να μου παιρνουν το pc απτο σπιτι...τωωωρα η κατασταση ειναι αρτζιμπουρτζι με τα rapidshare κλπ κλπ.τουλαχιστον τωρα οι "φτωχες" εταιριουλες αυτου του αξιοκρατικου πλανητη θα βγαλουν λιγα φραγκα ακομα (λεφτα υπαρχουν) τους καημενους μπας κ τα παρουν μαζι τους στον αγυριστο η μπας κ μπορεσουν να αγορασουν κανα πλανητη να καλιεργησουν χρηματαργιες η να δινουν εξωγηινα δανεια, τεσπα με τετοια συζητηση θα ξημερωθουμε οποτε απλα ευχομαι καποια στιγμη να εχουμε παλι το ενα κ μοναδικο thegt!! αντε να μαζευομαστε σιγα σιγα στο site εδω...

14 Απ: χωρίς το thegt.net Την / Το Τρι Μαρ 29, 2011 12:22 am

Σήμερα έκανα εγγραφή
http://www.thegtwarez.net/

Παραθέτω μια συζήτηση

pagio καλημέρα..
Από το group του fb ενημερώθηκα για το site.
μπορείς κάποιος υπεύθυνα να μου πει αν αυτό είναι το παλιό thegt.net??

SysOp Ναι είμαστε το παλιό thegtnet αλλά όχι με torrents με rapid share links hotfile mega upload fileserve filesonic fklckr ελπίζω όλα
τα μέλη να βοηθήσετε το thegtwarez.net σας ευχαριστώ όλους.

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Nikos στις Τρι Μαρ 29, 2011 12:50 am, 2 φορές συνολικά

15 Απ: χωρίς το thegt.net Την / Το Τρι Μαρ 29, 2011 12:36 am

Προς το παρών υπάρχουν ελάχιστα πράγματα και βεβαία απολύτως τίποτα μ αυτό που γνωρίζατε.
Sleep

16 Απ: χωρίς το thegt.net Την / Το Τετ Μαρ 30, 2011 8:13 pm

Οπως και να εχει ευχαριστουμε για το λινκ ...

Θα το τσεκαρω ...

Παντως γ@μησε τα αν ειναι χωρις τορρεντς .. Sad

17 Απ: χωρίς το thegt.net Την / Το Πεμ Μαρ 31, 2011 12:02 am

Έτσι και χειρότερα
affraid

18 Απ: χωρίς το thegt.net Την / Το Πεμ Μαρ 31, 2011 5:31 pm

Εντυπώσεις?

19 Απ: χωρίς το thegt.net Την / Το Παρ Απρ 01, 2011 10:27 pm

χαλια μαυρα ...

Ο μονοδρομος για μενα εξακολουθει να ειναι ξενοι τρακερς και site με greek subs.

:/

20 Απ: χωρίς το thegt.net Την / Το Σαβ Απρ 02, 2011 11:48 am

Το νέο site με λίγα λόγια είναι ΑΠΑΤΗ δεν μπορώ να καταλάβω σε τι αποσκοπούν.
Το πιθανότερο είναι το κέρδος αν και προς το παρών δεν φαίνεται, αυτό που είναι ξεκάθαρο είναι ότι όποιος το έχει φτιάξει δεν έχει καμία σχέση με το gt (παρακολούθησα μια συζήτηση με κάποια παιδιά από το thegt που γνώριζαν κάποια πράγματα παραπάνω).

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Nikos στις Σαβ Απρ 02, 2011 1:43 pm, 1 φορά

21 Απ: χωρίς το thegt.net Την / Το Σαβ Απρ 02, 2011 1:28 pm

Αυτό που πρέπει να προσέξουν κάποιοι φίλοι (αφελής με την καλή έννοια) είναι να μην ενθουσιάζονται και να μην αναλαμβάνουν ευθύνες γιατί στο τέλος βρίσκονται κατηγορούμενοι και κάποιοι άλλοι παίρνουν το χρήμα και την κάνουν. Προσωπική μου άποψη είναι ότι υπαρχή μεγάλη εκμετάλλευση στο χώρο και σε τελική ανάλυση για πιο λόγο να πληρώνω για κάτι που υποτίθεται ότι διανέμεται δωρεάν. Αν είναι να το πληρώσω γιατί να μην αγοράσω το γνήσιο και να έχω το κεφάλι μου ήσυχο. Ας είμαστε λοιπόν πιο προσεκτικοί και δεν χρειάζεται ούτε να γίνουμε vip η οτιδήποτε άλλο για να περάσουμε ευχάριστα την ώρα μας, (εκμεταλλεύονται την ανθρώπινη τάση να γίνουμε κάτι παραπάνω) δεν χρειάζεται γιατί είμαστε κάτι παραπάνω, αρκεί ο καθένας να το πιστεύει, τόσο απλά. Τέλος υπάρχουν αρκετά sites που διαθέτουν torrent και η διακίνηση τους γίνεται από εμάς αφιλοκερδώς χωρίς να ζητούν απολύτως τίποτα, και τα έξοδα τους τα βγάζουν με το παραπάνω από της διαφημίσεις.

22 Ε φταιμε και εμεις.... Την / Το Πεμ Απρ 07, 2011 2:37 pm

Όλα σωστα αυτά που λέμε περι πνευματικών δικαιωμάτων και τα λοιπα... αλλα μήπως φταίμε και εμείς? Το Gt ήταν ο πιο επιτυχημένος tracker γιατι είχε ratio αυστηρό και αν δεν κάναμε share πέρναμε ενα περιποιημένο ban απο το site. Και επειδή εκνευριζόμασταν πολλοί συμπεριλαμβανομένου και εμένα πληρώναμε για να γίνουμε VIP. Στα υπόλοιπα που ήταν Free ρατιο τι κάναμε? Πέρναμε και την κάναμε και δεν κάναμε share... ας κάνουμε share και στα ανοιχτά και ουτε θα μας έπιαναν τον ποπό κάποιοι που εκμεταλεύονται την αντίδραση μας στο να πληρώνουμε ακριβά πατάτες και όλοι θα ήμασταν χαρούμενοι... Τεσπά καταλήγω λέγοντας οτι ένα σχετικά καλό και εύχρηστο site που χρησιμοποιώ είναι το p2planet . net ! Και έχει και emmbed subs.... αλλα μη το χέσουμε και σε αυτό guys... ας μοιράζουμε και όχι απλά να κατεβάζουμε απλά και να την κοπανάμε....και είναι εξελίξιμο κατα την γνώμη μου και ελεύθερες εγγραφες ακομα?

23 Απ: χωρίς το thegt.net Την / Το Δευ Απρ 11, 2011 2:19 am

Εγω ρε παιδια αυτο που δεν μπορω να καταλαβω ειναι πως γινεται να εχουν ανοιξει τοσοι trackers ελληνικοι και να μην μπορει να ανεβει ο gt...δλδ τα υπολοιπα ειναι νομιμα????η μηπως οι αρχες θελουν μονο το gt κλειστο????

Πολυ κριμα παντως.....

24 ... Την / Το Δευ Απρ 11, 2011 11:46 pm

Αυτό που πραγματικά μου λείπει χωρις το thegt, είναι το ότι δε μπορώ να μείνω up to date με τις νέες ταινίες που βγαίνουν με ελληνικούς υπότιτλους..

Και όχι μόνο τις νέες φυσικά αλλά είδικά αυτές.
Έχει κανένας καμια καλή εναλλακτική για να μείνω ενημερωμένος?

25 Απ: χωρίς το thegt.net Την / Το Τρι Απρ 12, 2011 5:22 pm

http://www.grtorrent.com/

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης