Greek-Tracker
Κανε εγγραφή για να μάθεις τα νέα!
Στο φόρουμ μπορείς να ζητήσεις προσκλήσεις για όποια σελίδα θέλεις!

GREEK-TRACKER

Πρόσφατα Θέματα
» νεα κατασταση
Παρ Δεκ 15, 2017 3:23 pm από giorgosald

» προσκληση cherrykiss
Πεμ Δεκ 14, 2017 1:49 am από mpourini

» Πρόσκληση στο Greek Team και στον κόσμο του φανταστικού.
Δευ Δεκ 11, 2017 1:19 am από perdix1975

» Eχω προσκλησεις για greek-team-Γραψτε το email σας
Κυρ Δεκ 10, 2017 10:24 pm από Rooster

» Invite gia to greek-team.cc
Σαβ Δεκ 09, 2017 9:30 pm από happy_14

» Προσκληση για το GREEK.TO
Σαβ Δεκ 02, 2017 7:01 pm από wrangly86

» προσκληση για greek team cc
Τετ Νοε 29, 2017 10:45 pm από bill5

» Εγγραφη σε Greek team cc
Παρ Νοε 24, 2017 3:21 am από captainmv

» Καλησπέρα!!!
Πεμ Νοε 23, 2017 8:37 pm από ste28

Φτιάξε ιστοσελίδα
Στατιστικά
Τα μέλη μας είναι συνολικά 8112
Το νέο μέλος στις συζητήσεις μας είναι ο/η thomasanatoli

Τα μέλη μας έχουν δημοσιεύσει συνολικά 2018 θέματα σε 654 θέματα
Παρόντες χρήστες
1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

[ Δες όλη τη λίστα ]

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 44, στις Πεμ Δεκ 04, 2014 10:15 pm
Κορυφαίοι συγγραφείς του μήνα
mathewgx

mpourini

pabet

Rooster

wrangly86

giorgosald

happy_14

perdix1975

Georgewhut

dimitra1992

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Πρόβλημα Εισόδου - Αναζήτηση Πρόσκλησης

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Καλησπέρα

Ήμουν παλιό μέλος σε όλα τα προηγούμενα σας site (με διαφορετικά ονόματα πχ mytog κτλ), με όνομα lilikos7, αλλά τώρα και πολλούς μήνες δεν μπορώ να ξανα μπω και δε ξέρω γιατί, έχω βάλει όλους τους πιθανούς μου κωδικούς, αλλα τίποτα διότι πάντα τους είχα αποθηκευμένους στο παλιό μου κομπιούτερ. Αλλά επειδή Χάλασε ο υπολογιστής μου και αγόρασα νέο τώρα δεν θυμάμαι ούτε τους κωδικούς του email μου για να κάνω ανάκτηση των κωδικών εισόδου μου.
Ποιος τρόπος υπάρχει να μπορέσω να ξανα μπω στο site σας? Έχω μικρά παιδιά και δεν καταλαβαίνουν ότι δε μπορώ πλέον να τους ξανα κατεβάσω ταινίες.
Υπάρχει κάποιος που να μπορεί να μου στείλει πρόσκληση?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών

2 . Την / Το Τετ Δεκ 03, 2014 3:07 pm

Crying or Very sad παιδια οποιος μπορει να βοηθησει κ με οποιο τροπο.......απο το πρωι παλευω κ δεν μπορω να μπω.ειμαι μελος καμια 10αρια χρονια κ τωρα μου κοπηκαν τα ποδια.ευχαριστω!

τι έγινε ρε παιδιά και δεν μπορούμε να μπούμε?
αναγκάστηκα και έκανα εγγραφή με άλλο user.
το email είναι το παλαιό μου.
ας επικοινωνήσει κάποιος μαζί μου

Παιδια όπως είπα και σε αλλο post εχω πρόβλημα με την σύνδεση μου. Μου λέει ότι δεν υπάρχει το email στην βαση όταν κανω recover. Ξερω αρκετά παιδιά που έχουν το ίδιο πρόβλημα. Τι κάνουμε? Ευχαριστώ

eua9 έγραψε:Παιδια όπως είπα και σε αλλο post εχω πρόβλημα με την σύνδεση μου. Μου λέει ότι δεν υπάρχει το email στην βαση όταν κανω recover. Ξερω αρκετά παιδιά που έχουν το ίδιο πρόβλημα. Τι κάνουμε?  Ευχαριστώ

6 Προβλημα εισοδου Την / Το Παρ Δεκ 05, 2014 1:19 pm

Τι εχει γινει ρε παιδια ? Ειμαι μελος στο Site παρα πολλα χρονια εκανα ολες τις διαδικασιες που ζητησατε για την αλλαγη των server .
Προσπαθω να μπω στο site με τα στοιχεια εισοδου μου αλλα τιποτα παταω recover και ακομα περιμενω το email
Το user name μου ειναι αυτο που βλεπετε παρακαλω τους αρμοδιους να δωσουν μια απαντηση να λυθει το θεμα για ολους μας που εχουμε το θεμα αυτο
Ευχαριστω εκ των προταιρων

7 προβλημα στο log in Την / Το Κυρ Δεκ 07, 2014 12:42 am

Προσπαθω να κανω log in και δεν μπορω. Τι γινεται ρε παιδια καντε κατι.... Θα πεσω στα ψυχοφαρμακα!!! Kalinixtas ειναι το username μου στον tracker!!!

8 πρόσκληση για εγγραφή Την / Το Κυρ Δεκ 07, 2014 12:56 am

Παρακαλώ θα ήθελα μια πρόσκληση για εγγραφή στο greek-team.cc

9 Προσκληση για εισοδο - log in Την / Το Κυρ Δεκ 07, 2014 10:23 am

Καλημέρα σας, και εγώ εχω πρόβλημα και δεν μπορώ να συνδεθώ στο νέο tracker. Το Username μου ειναι dimkouf.Υπάρχει κάποια λύση - πρόταση??
Ευχαριστώ

10 Απαντηση απο το support Την / Το Κυρ Δεκ 07, 2014 11:06 pm

μιας και κανεις δεν σας απαντα σας δινω την απαντηση που ελαβα σημερα στο μειλ μου απο το support

Καλησπέρα

Λόγω προβλημάτων που είχαμε από την μεταφορά στον καινούργιο server, αποφασίσαμε να επιστρέψουμε ξανά στον παλιό server.

Έτσι με το που γίνει ορατός ο παλιός tracker θα μπορείτε να κάνετε login με τον παλιό σας κωδικό δηλαδή με τα στοιχεία που είχατε στο παλιό tracker πριν την μεταφορά.

Σας ζητούμε συγνώμη για την ταλαιπωρία αλλά θέλαμε να σας προσφέρουμε ένα καινούργιο tracker με νέες δυνατότητες και νέα εμφάνιση ως ανταπόδοση της αγάπης και της στήριξης σας τόσα χρόνια.

Όπως βλέπετε όμως προς το παρόν κάτι τέτοιο δεν είναι εφικτό.

Τις τελευταίες ημέρες έχουμε υποστεί μεγάλη κούραση σωματική αλλά και ψυχολογική από τα σχόλια διαφόρων που το μόνο που γνωρίζουν είναι να κάνουν εύκολη κριτική, επιπλέον έχουμε υποστεί και μεγάλη οικονομική ζημία καθώς είχαν πληρωθεί όλοι οι servers για το νέο tracker που πλέον δεν θα χρησιμοποιηθούν. Τόσο τα έξοδα που έχουμε υποστεί όσο και η κακοπροαίρετη κριτική μερικών δεν θα μας αναγκάσουν να σταματήσουμε τις προσπάθειες για συνεχή αναβάθμιση του tracker μας προς όφελος όλων.
Σας ευχαριστούμε όλους για την αγάπη σας.
παρακαλώ μην στέλνετε απαντητικό e-mail καθώς υπάρχει μεγάλος φόρτος.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης